Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Kompaktný model Dometic HSG 2370 L je praktickou kombináciou plynového variča s dvomi horákmi a drezom, určený pre obytné vozidlá a karavany. Drez je umiestnený vľavo od plynových horákov. Tento inteligentne navrhnutý produkt sa pohodlne vojde do kuchynského priestoru bez toho, aby spotreboval veľa cenného miesta. Po sklopení veka z tepluvzdorného skla sa zdvojnásobí pracovný priestor. Varič je vybavený systémom bezpečného zapaľovania a na uľahčenie umývania je možné oddeliť chrómované podstavce na panvice. Dodáva sa so sifónom a gumovou zátkou. Kohútiky sa predávajú samostatne.
Vstavaná plynová varná doska v kombinácii s drezom, ktorá umožňuje kombinovať varenie a umývanie riadu alebo pranie. Jedná sa o unikátne riešenie, ako ušetriť na miesto bez kompromisov na kvalite. Dometic HSG 2370 L má dva poklopy zo žiaruvzdorného skla, ktoré umožňujú uzavrieť varnú dosku či drez keď sa nepoužíva a získať veľa voľného miesta. Sporák a drez sú vyrobené z masívneho nerezu a ľahko sa čistia. Tento produkt je ideálny pre inštaláciu do kuchyne obytných automobilov, dodávok alebo prívesov, rovnako ako pre lodné kuchyne, čln alebo jachtu. S kombináciou plynového sporáku a drezu sa budete cítiť pri cestovaní karavanom alebo na lodi, rovnako pohodlne ako doma.
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné chrómované mriežky na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
DVOJÚČELOVÉ VEKO Praktické veko z bezpečnostného skla, ktoré po sklopení zdvojnásobí pracovný priestor |
| Dodávka energie | Plyn |
| ŠxVxH | 900 x 152 x 370 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 5,70 |
| Hmotnosť | 5,70 kg |
| Rozmery Š x V x H | 900 x 152 x 370 mm |
| Rozmery 2 (Š x V x H) | 883 x 307 mm ( výrez ) |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 152 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 370 |
| Spotreba | 204 g/h |
| Výkon | 1 x 1,0 kW; 1 x 1,6 kW |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|