Najnovšie pridané produkty
Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Skvelý, priestorovo úsporný varič s tromi horákmi a skleneným vekom umožňuje pohodlné varenie aj v najmenších priestoroch.
Plynové variče radu HBG sa montujú dokonale zarovno s pracovnou plochou a dokonca poskytujú pracovnú plochu navyše po sklopení ohňovzdorného veka z bezpečnostného skla. Pre inteligentne vyzerajúcu kuchyňu.
Kompaktný plynový varič s tromi horákmi Dometic HBG 3440 je ideálny pri nedostatku miesta. Tento malý varič zarovnaný s pracovnou plochou má veko zo žiaruvzdorného bezpečnostného skla, ktoré chráni varič, keď sa nepoužíva, a poskytuje dodatočný pracovný priestor, keď je sklopené. Varič je vybavený odnímateľnými chrómovanými mriežkami na panvice, ktoré sa jednoducho čistia a systémom bezpečného zapaľovania.
Plynová varná doska na LPG (propán-bután) do karavanu alebo prívesu Dometic HBG 3440 má tri horáky s rôznymi výkonmi dostatočne od seba vzdialené aj pre súčasné použitie väčších hrncov. Bezpečnostné krycie sklo je odolné vysokým teplotám.
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímateľné chrómované mriežky na panvice, ktoré sa jednoducho čistia |
DVOJÚČELOVÉ VEKO Praktické veko z bezpečnostného skla, ktoré po sklopení zdvojnásobí pracovný priestor |
DOKONALÉ VYHRIEVANIE Jednoduchá regulácia teploty |
| ŠxVxH | 560 x 80 x 440 mm |
| Celková hmotnosť (kg) | 5,3 |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Farba | Čierna |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Rozmery Š x V x H | 560 x 80 x 440 mm |
| Rozmery 2 (Š x V x H) | 546 x 428 x 85 mm ( výrez ) |
| Šírka (mm) | 560 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hĺbka (mm) - Dĺžka (m) | 440 |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Spotreba | 335 g/h |
| Výkon | 1 x 1,1 kW; 2 x 1,6 kW |
| Systém zapaľovania | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupný tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobca | DOMETIC |
| Použitie | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - prevádzka na bomby |
| Vlastnosti |
|